Title Image

Biz Kimiz?

Sağlık Sektörüne Özel

Stratejik Danışmanlık Hizmeti


Hande EMNALAR

1986 yılı İstanbul doğumlu Hande Emnalar, lise öğrenimini tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İşletme Yönetimi lisans eğitimi aldı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra hizmet yönetimi alanında çalışma hayatına başlayan Emnalar, Acıbadem Sağlık Grubu’nda Hasta İlişkileri Yöneticiliği pozisyonu ile profesyonel meslek yaşamına başladı.

Sağlık sektöründeki çalışmaları sırasında yüksek lisans eğitimine başlayan Emnalar, Sağlık Kurumları Yöneticiliği ve Endüstri İlişkileri olmak üzere iki ayrı dalda yüksek lisans eğitimlerini, Sağlıkta Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi konusundaki tezi ile mezun oldu.

Meslek yaşamı süresince Acıbadem Sağlık Grubu, Universal Sağlık Grubu ve Eyüp Haliç Hastanesi bünyesinde Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü/Yöneticisi pozisyonlarında çalıştı. Yaptığı çalışmalar içerisinde kurumsal iletişim stratejilerinin oluşturulması, hedef kitle analiz ve değerlemeleri, kampanya ve promosyon yönetimleri ve dönem sonu mali performansa pozitif etki yaratacak iletişim çalışmaları ile sağlık ve sağlık benzeri sektörlerde fark yarattı.

2016 yılından itibaren danışmanlık yapmaya başlayan Emnalar, iç ve dış müşteri hedefli iletişim ve kurumsal pazarlama çalışmalarına devam etmekte ve başta sağlık sektörü olmak üzere her sektörden farklı büyüklükte ve pazarda çalışan organizasyonların stratejik pazarlama ve pazarlama iletişimi konularında danışmanlık hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

Sağlık sektöründe; stratejik planlama, pazarlama, iletişim ve marka danışmanlığı konusunda genç ve yaratıcı kadromuz, hizmet verdiğimiz kurumların karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek için çözüm odaklı bir yaklaşım geliştirmektedir. Sağlığa ve sağlıklı yaşama odaklanan tüm markalar için sunduğumuz stratejiler, markanın kurumsal vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda konumlanmaktadır. Edindiğimiz uzmanlığı spesifik olarak sadece ‘’sağlık sektörü profesyonellerine’’ sunmaktayız.

NEDEN BİZ?

Online dünyanın dinamiklerine göre hareket edip sağlık kurumlarına ve sağlık profesyonellerine yaratıcı çözümlerle, sektörün gerektirdiği etik bakış açımızla farklılaşma ve öne çıkma fırsatı sunar, hedef kitlenize ulaşmanızda güçlü bir profil oluştururuz.
Yetkin ekibimizle müşterilerimiz için etkili, sonuçları ölçülebilir kaliteli işler çıkartırız. Sektörü yakından takip eden, yenilikçi, alanında tecrübeli ve enerjik kadromuz ile deneyimlerimiz çerçevesinde işinizi kazanca döndürmeyi hedefliyoruz.

Tuğrul AKSOY

1978 yılı İskenderun doğumlu Tuğrul Aksoy, lise öğrenimini tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Sağlık Kurumları Yönetimi lisans eğitimi aldı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra sağlık yönetimi alanında çalışma hayatına başlayan Aksoy , profesyonel meslek yaşamına Acıbadem Sağlık Grubu’nda başladı ve daha sonra Medical Park Hastaneler Grubu’nda Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu pozisyonu ile kariyerine devam etti.

Meslek yaşamına başladıktan kısa bir süre sonra yüksek lisans eğitimine başlayan Aksoy, 2010 yılında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bilimi yüksek lisans programından “Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sağlık Kurumlarında MİY’nin uygulanabilirliği” konulu tezi ile mezun oldu.

Kariyeri süresince Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşları ve sağlık ile ilişkili organizasyonlarında yönetici pozisyonlarında görev alan Aksoy, organizasyona özel pazarlama modellerinin oluşturulması, pazar paylarının arttırılması ve hedef yönetimi gibi konularda yüksek derecede başarılı çalışmalara imza attı.

2016 yılından itibaren danışmanlık yapmaya başlayan Aksoy, kurumsal anlaşmalar ve pazar optimizasyonu, sektörel rekabet ve strateji yönetimi, müşteri tanıma ve koruma ve karlılık odaklı satış – pazarlama süreçlerinin oluşturulması konularında danışmanlık hizmet vermektedir.

Stratejiden uygulamaya kadar, ayrıntıları kaçırmadan büyük resme bakıyoruz. Dijital, doğası gereği, sürekli büyüyen sonsuz bir medya ortamı olduğundan, listemiz her zaman genişliyor ve tanımlar her zaman değiştiriliyor. Bu kapsamda amacınıza ulaşmanız için gereken en iyi stratejileri belirleyerek yola çıkıyoruz.

DİJİTAL SAĞLIK PAZARLAMASI

Sağlık hizmetlerinin pazarlanması, doktorlar ve farklı büyüklükteki sağlık işletmelerinin finansal başarısı için önemlidir. Özel klinikler ve büyük sağlık hizmeti işletmeleri yeni hasta tavrını kavramalı ve hizmetleri tüketicilerin arzu ettiği şekilde sunmalıdır.

SAĞLIK HİZMETLERİ- PAZARLAMA VE TANITIM

Geliştirilen iletişim hedefleri doğrultusunda medya planı oluşturmak, mesajlarını medya organları ile paylaşmak, kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılmak, medya mensuplarına yönelik projeler geliştirmek, raporlama ve analiz yapmak bizim işimiz!

SAĞLIK HİZMETLERİ- İLETİŞİM
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

Sizin için buradayız