Hakkımızda

Hakkımızda, vizyon, misyon, değerlerimiz, biz kimiz, kalite politikamız… Hepsi birbirinin benzeri cümlelerden oluşan ve hepsi de aslında sizi tanıtmak için değil, övmek için yazılmış yazılardan farksız. Çoğunlukla sıkıcı, yer yer abartılı, kimi zaman da gerçeklikten uzak. Elbette bu yazıdan da sıkılmanız olasılık dahilinde, zira artık bir çoğumuz herhangi bir yazıyı okumak yerine görüntülenebilir materyalleri tercih ediyor. Bu durumun nedeniyle ilgili kafa patlatmaya pek de gerek yok; zaman hepimiz için kıymetli ve hepimizin didinip uğraş verdiği ve değerli kılabilmek için sakındığı bir oyuncak. Bu yüzdendir ki o değerli vaktinizi sizi boğacak, kalıp cümlelerle sıkacak ve sayfanın sağ üst köşesindeki çarpı butonuna yönlendirecek girişimlerle değerlendirmek istemiyoruz.

Hem belki de bunu siz de istemezsiniz? 🙂

Ne demiştik? Görüntülemek, görüntülenebilirlik. Bu yazıyı okuyorsunuz, anasayfamıza şöyle bir göz attığınızı düşünerek bizim bir sağlık ajansı olduğumuzu az çok bildiğinizi tahmin ediyoruz. Bir ajansın içini dolduran değerlerin belki de en önemlisi olan işte bu görüntüleme kavramı, belki hepiniz için farklı bir anlam taşıyor. Çoğunlukla 09-18:00 arasına sıkışan insan yaşamının yalnızca toplu taşımalarda hayata geçirebildiği bir kavram görüntüleme, bunun bilincindeyiz. Özellikle konu sağlık olduğunda, insanlara doğru zamanda, doğru görüntülerle ulaşabilmek hayati düzeyde önem taşıyan bir konu, bunun da farkındayız. Bu nedenledir ki adımız “sözünde durma Tanrıçası” olan Fides’ten geliyor. Çünkü zamanın yalnızca size özel olduğunu ve sizin bu zamanı görüntülerle anlatma noktasında sözünde duracak birilerine ihtiyaç duyabileceğinizi düşünüyoruz.

Peki görüntünün içinde ne var? Boş bir görüntü, iletmek istediğiniz mesajı doğru bir biçimde anlatmanız için çoğu zaman yetersiz kalır. İçerik, hareket, renk, reklam, pazarlama, tasarım, strateji, kimlik. Hepsi görüntüyü mükemmel kılabilmek için birleşen parmakların bir ürünü, bir emeği. Bu nedenledir ki çok değerli, çok özel. Biz de bu değerli kavramı sizin adınıza nasıl daha iyi hale getirebiliriz veya en baştan yaratabiliriz, buna kafa patlatan, bunun için emek veren insanlardan oluşuyoruz. Hemen hemen her birimiz, geçmişinde sağlık sektörüyle yoğurulmuş insanlar. Geçmişinde insan emeğinin öneminin farkında olmayan işletmelerde çalışmış ve mutsuz bir yaşam sürmüş olanlarımız da var, daha iyiyi arzulayıp mevcut durumun açıklarını kapatmak için girişimlerde bulunanımız da, daha keyifli işler yapmak isteyenler de, henüz yolun başında olanlar da. Hepimiz buraya aslında kendimizi daha iyi hissetmek, bize unutturulan emeğin yeniden filizlenebilmesini ve çiçekler açabilmesini sağlamak için geldik. Bu arada keyif mi demiştik? Evet, biz mutlu olmadığımız çalışmaların içinde yer almayan, keyifli bir ekibiz 🙂 Çünkü biliyoruz ki mutsuzluk “görüntü”yü mutsuzlaştırır.

Referanslarımız demek istemiyoruz, onlar bizim çalışma arkadaşlarımız. Bizi daha iyi bir noktaya taşıyacak, keyfimize keyif katacak, emeklerimizin farkında olacak çalışma arkadaşlarımız. E tabi biz de değer gördüğümüz yerde mutlu olmamızın akabinde sizden gelecek samimi bir arkadaşlık teklifini kabul etmeyecek değiliz 🙂 Doktorlar, hastaneler, klinikler, sağlık acenteleri… Sağlık alanında çalışan, kendine bir yol haritası çizmek isteyen veya nasıl bir yolda ilerlemesi gerektiği konusunda bir uzman desteği almak isteyen herkese dokunmak istiyoruz. Aklınızda “Neden yalnızca sağlık?” sorusu olabilir. Şöyle ki; biz bildiğimiz işi yapmak istiyoruz. Yalnızca işini bilen kişilerin ortaya koyduğu çalışmaların sizi iyi bir biçimde anlatabileceğini düşünüyor, bu düşünceye inanıyoruz. Ve sağlıklı bir iletişimin olmazsa olmazı biraz da karşınızdaki kişiyi anlamaktır ya, biz de önce anlayıp, sonra anlaşılmayı tercih ediyoruz. Çünkü “görüntü” anlaşılabilir olmalıdır.

Bir sağlık ajansı olmamız, insani değerlere dokunma noktasında, sıradan pazarlama yöntemleri ve demode argümanlarla ilerlememeyi tecrübe edindirdi bizlere. Firmanız insanlara ne şekilde seslenmek istiyor? Hedefleri neler? Hangi mecralarda yer almak istiyor? Nasıl bir sloganla kendini ifade etmeyi hedefliyor? Çok da emin olmayabilirsiniz. Endişelenmeyin 🙂 Biz sizin için kurgulayabiliriz. Sizin için sosyal medya programınızı yazabilir, doğru bir hedef kitleye doğru reklamlarla seslenebilir, baskılı materyallerinizi oluşturabilir, dijital pazarlama stratejinizi belirleyebilir, sizi yalnızca hoşunuza gidip gitmeme noktası ile baş başa bırakabiliriz. Ama eminiz ki çok seveceksiniz 🙂 Firmanız adına oluşturduğumuz kurumsal bir kimlikle, telefonları doğru kişilerden gelen aramalarla çalan, zamanını daha iyi bir biçimde değerlendiren, emeğin ve “insanın” farkında olan bir kurum olma yolunda size arkadaşlık edebiliriz. Çünkü “görüntü” size dokunan olmalıdır.

Umarız ki bu yazıyla evinize misafir ettiğiniz arkadaşınız size kendinizi keyifli hissettirebilmiştir 🙂 Olur da bizi daha da yakından tanımak isterseniz evimizin kapıları daima açık. Sosyal medyada da çok keyifliyiz aslında. Ajanslar elbette biraz daha keyifli çalışma ortamlarıdır. Ancak bir “sağlık ajansı” olmanın daha ciddi bir duruş gerektirdiğini düşünüyor olabilirsiniz. Ciddiyiz tabii ama işlerimizde ciddiyiz. Siz bizi bir de ofiste görün 🙂

E, o zaman bekliyoruz?

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)

Hakkımızda

Sağlık sektöründe; stratejik planlama, pazarlama, iletişim ve marka danışmanlığı konusunda genç ve yaratıcı kadromuz, hizmet verdiğimiz kurumların karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek için çözüm odaklı bir yaklaşım geliştirmektedir. Sağlığa ve sağlıklı yaşama odaklanan tüm markalar için sunduğumuz stratejiler, markanın kurumsal vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda konumlanmaktadır. Edindiğimiz uzmanlığı spesifik olarak sadece ‘’sağlık sektörü profesyonellerine’’ sunmaktayız.

Vizyonunuz & Misyonumuz

Vizyonumuz
Fides Health Agency olarak vizyonumuz ; dünya çapında tanınan, bilinen ve örnek gösterilen bir reklam ajansı olmak, sağlık kurumlarına özel markalar yaratmak, sadece sağlığa özel eşsiz içerikler, yaratıcı fikirler, çözümler üreten, mükemmeli arayan bir reklam ajansı olmaktır.

Misyonumuz
Sağlık Kurumlarına özel, etik, eşsiz hizmet vermektir. Fides Health’in Hedefinde “sağlık kurumları” vardır.
Fides Health adını, Yunan mitolojisinde yer alan ve “Fides” olarak bilinen sözünü yerine getirme Tanrıçasından alır. Bu yüzden Fides Health çalıştığı iş ortaklarına verdiği vaatleri mutlaka yerine getirir.

Biz Kimiz ?

Online dünyanın dinamiklerine göre hareket edip sağlık kurumlarına ve sağlık profesyonellerine yaratıcı çözümlerle, sektörün gerektirdiği etik bakış açımızla farklılaşma ve öne çıkma fırsatı sunar, hedef kitlenize ulaşmanızda güçlü bir profil oluştururuz. Yetkin ekibimizle müşterilerimiz için etkili, sonuçları ölçülebilir kaliteli işler çıkartırız. Sektörü yakından takip eden, yenilikçi, alanında tecrübeli ve enerjik kadromuz ile deneyimlerimiz çerçevesinde işinizi kazanca döndürmeyi hedefliyoruz.