Reklam Yönetimi

Firmanızın veya firmanızın sunduğu hizmetlerin dijital dünyada binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşmasını hedefliyorsanız, sizin için buradayız! Sağlık alanında edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında sizi belirgin bir konuma taşımak ve rakiplerin önüne geçebilmenizi sağlamak adına reklam yönetimi sürecinizle yakından ilgileniyoruz. Bu kurgu doğrultusunda size uygun bir bütçe belirliyor veya bütçenizi en efektif şekilde nasıl kullanabileceğimize karar veriyoruz.

hastane ve saglil reklamciligi

Bir sonraki adımda günümüzün en çok tercih edilen reklam platformu olan Google Adwords’te reklam vereceğimiz ülkelerde yaşayan insanların arama terimlerine uygun anahtar kelimeler ve reklam metinleriyle kampanyalarınızın hazırlık sürecine geçiyoruz. Çünkü sağlık, biraz da empati gerektirir.

Bir çoğumuzun Facebook reklamları olarak bildiği Meta reklamları da sağlık turizmi reklam ajansı olarak önem verdiğimiz alanlardan biri. İşbirliği içinde olduğumuz yol arkadaşlarımızın Instagram, Whatsapp, Messanger vb. platformlar aracılığıyla potansiyel kitlelerine ulaşabilmeleri için hedefe yönelik kampanyalar oluşturuyor, oluşturduğumuz bu kampanyaların performansına yönelik geliştirme adımlarıyla yakından ilgileniyoruz. Google Adwords partner ajansı olarak kampanyalarımızın sonuç adımında gerçek verilere yani dönüşüm sayılarına odaklanıyoruz. Meta reklamlarında da benzer bir stratejiye öncelik tanıyoruz.

Reklam hizmeti verdiğimiz platformlar;

Neler Yapıyoruz?

Yol arkadaşlığı yaptığımız tüm firmalarımızın hem yurt içinde hem yurt dışında potansiyel kitlelerine ulaşabilmelerini sağlamak adına verdiğimiz reklamcılık hizmeti kapsamında;

Firmanın hizmet verdiği alanlara dair pazar araştırması yapıyoruz. Bu araştırma sürecinde sağlık alanındaki tecrübe ve deneyimlerimiz başta olmak üzere, sektörel veriler, güncel trendler ve firmanın ulaşmak istediği hedef gibi kriterleri baz alıyoruz.

Yaptığımız pazar araştırmasını bir öngörü raporu haline getirip paylaşıyoruz. Bu adamda yol arkadaşlarımıza hedeflenmelerini önerdiğimiz ülkeler, tahmini tıklama oranları, ortalama dönüşüm sayıları ve bütçeler özelinde bir rapor sunuyoruz.

Hesap kurulumlarına başlıyoruz. Reklam verilecek platformda var olabilmek için öncelikli adımımız bir reklam hesabı açmak oluyor. Tercihinize göre, mevcut hesaplarınız üzerinden de bize yetki tanımlaması yapabiliyorsunuz. Dipnot: Ajansımızın Google Adwords partner ajansı olduğunu da tekrar hatırlatmak isteriz 🙂

Kampanyalarınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi oluşturuyoruz. Anahtar kelime adımında yalnızca güncel trendlere değil, firmanızın bütçesine, hedeflerine ve sektördeki tıklama trendlerine en uygun biçimde yanıt verebilecek özel yazılımlardan faydalanıyoruz. Kampanyanızın başlık ve açıklamalarında ise vermek istediğiniz hizmet alanıyla doğrudan alakalı metinlerden yana olmasına özen gösteriyoruz.

Hesapların optimizasyon süreciyle yakından ilgileniyoruz.
Reklam kalite puanınızı yükseltmek adına hem görsel hem de metinsel düzenlemeler yapıyor, arama motorlarında rakiplerinizin önünde yer alabilmenizi sağlamak adına günlük kontroller gerçekleştiriyoruz.

Dönüşüm sayısına odaklanıyoruz. Önceliğimiz firmanızla doğrudan iletişime geçecek potansiyel müşteri sayısını arttırmak. Bu nedenle hedeflerimizde tıklama sayılarına değil, gerçekçi veriler olan dönüşümlere odaklanıyoruz.

Tarafınıza her ay rapor ve fatura bilgisi iletiyoruz. Aylık olarak hazırladığımız raporunuzu, sisteme düşen mevcut faturanızla birlikte sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle sağlık alanında dijital pazarlama ile ilgilenen pek çok firmamız reklam teşvik belgelerini bizden rahatlıkla temin edebiliyor.

Neleri Hedefliyoruz?

Neden sağlık turizminde reklam yönetimi?

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)