Sosyal Medya Yönetimi

Sağlık alanında işbirliği içinde olduğumuz pek çok firmanın, hastanenin veya doktorun sosyal medyada da aktif bir şekilde rol alması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü günümüz dünyasında sizi hedef kitlenize ulaştıran en etkili yollardan birinin sosyal medya olduğuna inanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda size uygun içerikler ve görsellerle haftalık veya aylık olarak sosyal medya planınızı hazırlıyoruz. Hazırladığımız planı sizlerle paylaştıktan sonra olası bir revize durumunda da çevrimdışı olmuyoruz 🙂 Ek olarak, sosyal medya hesaplarınızı etkili bir biçimde yönetebilmek adına trendleri yakından takip ediyor, güncel akımları size uyarlayabilmek ve en önemlisi de size “uygun” olup olmadığını belirlemek adına kafa kafaya veriyor, elde ettiğimiz sonuçlar karşısında duyduğumuz mutluluğu sizlerle paylaşmayı da seviyoruz 🙂

sosyal medya yonetimi

Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal medya içerik yönetimi
  • Sosyal medya rakip analizi
  • Haftalık veya aylık sosyal medya post planının hazırlanması
  • Sosyal medya reklam yönetimi
  • Bütçe planlaması ve raporlama

Sosyal medya içerik yönetimi

Dijital çağ ile birlikte sosyal medya içerik yönetiminin rolü son yıllarda önemli ölçüde arttı. Hedef kitleye ulaşmak, potansiyel müşterilerle iletişim kurmak ve ilişkileri güçlendirmek için güçlü bir yöntem haline geldi. Bu sebeple sosyal medya içerik yönetimi ve kaliteli içerikler sayesinde pazarlama hedeflerinize ulaşabilmeniz artık daha kolay!

Sosyal medya içerik yönetiminden, sosyal medya platformlarında bir kitleyi büyütmek ve beslemek için tasarlanmış içerik oluşturma ve planlama süreci olarak bahsedebiliriz.

Haftalık veya aylık olarak hazırladığımız sosyal medya post planlarını etkileşim oluşturabilecek şekilde organize ediyoruz. Postları haftanın beş günü etkileşim saatlerine uygun olarak paylaşımlarını sağlıyor ve her gün en az bir story paylaşarak müşterilerimizin sosyal medyada aktifliğini arttırıyoruz.

Sosyal medya rakip analizi

Sosyal medya rakip analizi, sosyal medyadaki rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerinin neler olduğunu ve bu güçlü ve zayıf yönlerin sizinkilerle nasıl karşılaştırıldığını öğrenmek için yaptığımız bir analiz türüdür. Bir sağlık ajansı olarak sosyal medya rakip analizi ile ideal müşterilerinizi daha iyi anlamanızı, daha iyi bir sosyal strateji oluşturmanızı, sizi farklı kılacak içeriklerin belirlenmesini amaçlamaktayız.

Haftalık veya aylık sosyal medya post planının hazırlanması

Sosyal medyada post paylaşımı ne kadar da basit gibi dursa da paylaşılan her bir içerik, markanızı bir marka haline getirme ve takipçilerinizi dönüşüme geçirmeyi sağlamaktadır. Bir sosyal medya içerik planına sahip olmak, stratejik içerik geliştirmenize, tutarlı bir şekilde paylaşım yapmanıza ve çabalarınız dahilinde somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Haftalık veya aylık sosyal medya post planlarını hazırlarken öncelikle ilk adımımız konuları belirlemek oluyor. Konuları belirlerken özel gün takvimlerine de bakmayı ihmal etmiyoruz. Planlara göre paylaşımları yaptıktan sonra ise her paylaşımın etkileşimini ölçüyor ve sonraki planları en çok etkileşim alan içeriklere göre hazırlıyoruz.

Haftalık veya aylık sosyal medya post planlarını hazırlarken hem statik post hem de reels alanlarında da aktif olmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda hizmetlerimizden biri olan video ve fotoğraf çekimlerinde elde ettiğimiz organik ve bilgilendirici içerikleri de haftalık ya da aylık sosyal medya planlarının içerisinde dahil ederek paylaşımları sağlıyoruz.

Sosyal medya reklam yönetimi

Sosyal medya reklam yönetimi, pazarlama ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için popüler sosyal medya ağlarından faydalanarak reklam verdiğimiz bir dijital pazarlama biçimidir. Rakiplerinizin arasından farklılıklarınız ile sıyrılmak, kaliteli içeriklerinizin daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız sosyal medya reklam yönetimi istekleriniz karşılayacak olan hizmettir diyebiliriz. Dijital bir ajans olarak sosyal medya reklam yönetimi hizmetimiz ile sosyal medyalarınıza trafik çekmenizi, potansiyel müşteri ve müşterilere sahip olmanızı, marka bilinirliğinizi artırmayı amaçlıyoruz.

Bütçe planlaması ve raporlama

Sosyal medya bütçesi genellikle basit bir tablo olarak sunulmaktadır. Bütçe planlaması ve raporlama ile sosyal medya reklamlarınızın maliyetini net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Sosyal medya için gerçekçi bir bütçeye sahip olmak önemlidir. Gerekli bütçenin altında veya üstündeki bütçeler ile yüksek beklentilere sahip olmak sonuçlarınız üzerinde hayal kırıcı bir etki bırakabilir. İhtiyaçlarınıza göre belirlenmiş olan gerçekçi bir bütçe gereğinden fazla harcama yapmanız gerektiği anlamına gelmez.  Bu sebeple ihtiyacınız olan tüm kaynakları, harcama yapacağınız alanları sizler için analiz ediyor ve bu doğrultuda tüm süreci göz önüne alarak maliyetler konusunda sizler için en doğru bütçeye birlikte karar veriyoruz.

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)