Web Tasarım

Dijital dünyada söz sahibi olabilmeyi kolaylaştıran en etkili yol iyi kurgulanmış bir web sitesidir. Günümüz trendlerine ve ihtiyaçlarınıza uygun, mobile %100 uyumlu, estetik ve efektif bir web sitesi için Fides Health olarak yanınızdayız! Ve bu alanda oldukça iddialıyız 🙂 Üstelik hazır bir şablonu veya tasarımı kullanmıyoruz; tamamen kendi kodlarımızla “yalnızca size özel” bir web sitesi oluşturuyoruz. Tasarım süreci tamamlanan firmalarımızın olası taleplerine karşı elbette ki çekimser kalmıyoruz 🙂 Web sitenizle ilgili ihtiyaçlarınızla ilgili bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilme olanağına sahipsiniz.

saglik web tasarim

Web sitesi yaparken ilk önceliğimiz kullanıcı dostu tasarım ile sitenize giren ziyaretçiye istediği bilgileri vererek onu hem form doldurmaya teşvik hemde iletişim formundan size geri dönüş sağlayacak şekildedir.

Fides Health olarak , standart web kalıplarından çıkıp sizlere özel yaptığımız site tasarımları ile site tasarımınızı başka yerde görmenize imkan yoktur. Buda sizin kurumsal kimliğinizi , vizyonunuzu ve aktarmak istediğiniz diğer özelliklerinizi daha net bir şekilde aktarma imkanı sunmaktadır.

Sitelerimiz SEO altyapısına uygun kodlanır . İleriki süreçlerde SEO yaptırmak istediğinizde çok rahat eder ekstradan siteye yazılım eklemesini yapmanıza gerek kalmaz.

Yaptığımız web sitelerinde , kullanıcı dostu , modern, mobil ve tablet uyumluluk, stratejik , başarı ve yüksek geri dönüşlü olarak hazırlanmaktadır.

Yine ihtiyaçlarınıza göre mikro site olarak adlandırabileceğimiz landing page tasarımlarıyla da potansiyel kitlenize ulaşabilmenizi mümkün kılıyoruz. Landing page , spesifik olarak tanımladığınız alanlar üzerine yapılan tek sayfalık web siteleridir. Genel akışı ise yapılacak alanda stratejik olarak belirlemekteyiz. Landing pagelerde reklam verdiğimiz zaman yüksek geri dönüşümler almaktayız.

Sağlık Turizmi Web Sitesi

Sağlık turizmi için yapılan Web Siteleri , reklam yönetimine uygun olmalıdır. Siteye yurtdışından yapılacak girişlerde sitenin yavaşlamaması ve performans kaybı yaşanmaması için Avrupa lokasyonlu hostingler ve sunucular tercih edilebilir. Türkiye lokasyonlu hostinglerde ise Cloud yöntemi kullanılarak yurtdışından giren hastalar için daha hızlı siteler yapılabilir. 

Sağlık Turizmi Web Sitesi , Google Pagespeed ‘de yüksek hız alması çok önemlidir. Siteye giriş yapan danışanların beklemeden sitenin hazır olması sizi diğer rakipleriniz karşısında öne çıkaracaktır . Reklamdan veya organik içerikten gelen danışanlar , sitedeki Canlı Destek, Whatsapp , iMessage, Email bilgileri , Telefon Numarası ve iletişim Formundan sizinle iletişime geçerken sitenizin hızlı olması sizi bir adım öne çıkaraktır. 

Sağlık turizmi web sitesinde, reklamdan dönüş yapan hastaların telefon numaralarını yanlış veya eksik doldurmasına karşın , ülke kodunu otomatik tarayıcı bilgilerinden alarak mailide zorunlu kılıyoruz. Telefon numarasının başındaki ülke kodu çoğunlukla yanlış girilmektedir. 

Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Web sitenize ziyarete gelen kişinin kafasını karıştırmadan düzgün bir içerik verilmelidir. Tasarımı şık, modern , kurumsal kimliğe uygun ve kurumsal renklerde olmalıdır. Logo’dan Footer’a kadar firmanızı yansıtlamalıdır. Logo rengi ve arka planlar veya başlıklar uyumlu olmalıdır. Siteyi daha efektif ve daha iyi görselleştirme için JavaScript altyapısı kurulmalıdır. 

İyi dizayn edilmiş ve kurgulanmış bir web sitesi Sağlık Turizminde en önemli yapı taşlarından biridir. Yurtdışından siteye gelen trafik hiç kesilmemesi için akılda kalıcı tasarımlar yapılmalıdır.

Güncelleme ve Bakım

Firmamız , verdiğiniz hizmet ve bilgileri derleyip düzenleyip site haritası olarak sizlerin onayına göndermektedir. Site düzenli olarak otomatik yedek alarak verilerinizi korumaktadır. İçerikleriniz istekleriniz doğrultusunda sonradan revize edilebilir ve değiştirileribilir. Belli periodlarda slider’da bulunan kampanya veya duyurularınızın görselleri ve içeriği değiştirilir. 

Sitenin güncel veriler ile kalması Google açısından çok önemlidir. içeriklerinizin düzenli olarak güncellenmesi Google Botlar olarak tabir edilen yapay zeka tarafından izlenip puanlanmaktadır. 

Sitenizdeki videoları , YouTube, Vimeo gibi platformlara taşıyıp oradan link paylaşmak sitenizin hızını %32 arttıracaktır. 

Web sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise yüksek çözünürlüklü JPG, PNG gibi formatlar yerine WEBp formatının kullanılmasıdır. 

Neler Yapıyoruz?

• Web danışmanlığı.
• Web sitesi hata tespit ve bakım.
• Sitenize bulaşan virüslerin temizlenmesi ve veritabanı kurtarımı.
• Otomatik Cloud yedekleme ve manuel yedek takibi.
• Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun web siteleri oluşturuyoruz.
• Hosting ve Domain süreçlerinizi yönetiyoruz.
• Oluşturduğumuz web sitelerinin arka paneliyle ilgili müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.
• Web sitelerinin kullanıcı deneyimini iyileştirme noktasında takipte kalıyoruz.
• Web sitelerinin bakımı ve güncelliğiyle yakından ilgileniyoruz.
• Yalnızca lisansı alınmış görseller üzerinde çalışıyoruz.
• İhtiyacınıza göre SEO kurallarına uygun, %100 özgün içerikler üretiyoruz.

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)