Kreatif Ajans Hizmetleri

Bir ajans olarak “en iyi bildiğimiz işi” yapmak bizi epey mutlu ediyor 🙂 Firmaların tüm görsel ve yazınsal ihtiyaçlarını belirleyerek bu süreci organize edebilecek, sağlık sektörü konusunda oldukça deneyimli ekip arkadaşlarına sahibiz. Medikal içerik üretimi gibi hassas ve önemli bir alanda hastalarla doğru ve etkileyici bir iletişim kurabilmek için onları içimizden biri gibi görüyoruz. Kim olduklarını biliyor ve onlar adına nasıl bir yaklaşım benimsenmesi gerektiğini anlayabiliyoruz.

kreatif ajans

Firmalarımızı potansiyel kitleleriyle buluşturabilme noktasında ihtiyaç duydukları her materyalin desteğini sağlamak konusunda özverili bir çalışma anlayışı benimsiyoruz. Kurumsal bir kimlik oluşturabilmek için pazarlama amaçlı spesifik tanıtım faaliyetleri planlıyor, sürecin tamamıyla yakından ilgileniyoruz.

Standart projelerden farklı olarak, olması gerekenin değil, daha iyi olacağına inandığımız kreatif ajans hizmetleri tasarımlarının arkasında duruyoruz. Dijital pazarlama haricinde logo tasarımı, broşür, takvim, ürün kataloğu, davetiye, tebrik kartları gibi baskılı materyal ihtiyaçlarınızda da sizlere hizmet veriyoruz. Ürün, hizmet ve etkinlikleriniz için fotoğraf ve video alanında hizmet veren ekibimiz ile markanızı hatırlatıyor, süreçle ilgili tüm grafik tasarım ve montaj çalışmalarıyla doğrudan biz ilgileniyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Yani kısacası, markanızı temsil etmek istediğiniz her alanda kullanmak istediğiniz materyallerle kurumsal kimliğinize yön veriyor, ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Grafik & Tasarım

Görsellik önemlidir. Özellikle sağlığa özel dijital pazarlama hizmeti veren firmaların hedef kitleleriyle doğru bir iletişim kurabilmesi için akılda kalıcı bir iz bırakması gerekir, bunun farkındayız. Bu farklılıktan hareketle kendi alanlarında uzman ekibimizin sosyal medya, reklam ve baskılı materyal çalışmalarında size özel bir vizyon belirliyor. Kurumsal kimliğinizi dijital dünyaya taşımak için standart kalıplardan sıyrılarak farklı bir bakış açısıyla kreatif ajans hizmetleri kapsamında tasarımlarınıza yön veriyor. Özellikle reklam ve pazarlamanın hassasiyet ve dikkatle yapılması gereken sağlık alanında fark yaratan çalışmalarla müşterilerinize ulaşabilmesini sağlıyor.

Baskılı Materyal Üretimi

Baskılı materyaller hizmet verdiğimiz pek çok klinik, doktor ve hastane kanalında sıklıkla talep edilen ve kullanılan ürünler. Artık her şeyin dijital medya üzerinden devam ettiğini düşünebilirsiniz, aslına bakarsanız durum pek de öyle değil 🙂 Her materyalin değer kazandığı, kendine özgü alanları var. Günümüzde hala pek çok müşteri broşür, katalog, afiş, ajanda vb. çalışmalara göz atmayı seviyor. Bu aynı zamanda satış ve pazarlama ekiplerinin firma dışı ziyaretleri için de öncelikli bir ihtiyaç. Bu nedenle baskı adımına geçecek tüm materyallerin üretimde Fides Health olarak yanınızdayız 🙂

İçerik Üretimi

Yol arkadaşlarımız için sunduğumuz önemli hizmetlerden biri de içerik üretimi. İçerik sürekliliği olan bir ihtiyaç. Biz de sağlığa özel içerik üretimi hizmetimizle ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek adına titiz bir çalışma süreci yürütüyoruz. Bu bağlamda sağlık dijital pazarlama ajansı olarak hem baskılı materyallerinizde geçecek içeriklerin hem de sosyal medya ve reklam kanalları için ihtiyaç duyulan metinlerin hazırlanması sürecinde sizlere hizmet veriyoruz. Çünkü içerik olmadan bir parça eksik kalırız 🙂

Fotoğraf ve Video Çekimi

Kreatif ajans hizmeti kapsamında fotoğraf ve video çekimi çalışmalarıyla ilgilenen, alanlarında oldukça yetenekli bir ekibe sahibiz. Yalnızca çekim süreciyle de kalmayıp çekim sonrası videolarınıza kurgu, montaj, efekt, ses vb. post & prodüksiyon adımlarında da bir dijital pazarlama ajansı olma bilinciyle hareket ediyoruz. Kurum içinde ya da kurum dışında müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilmeniz için size özel videolar hazırlıyor, hazırladığımız bu videoları pek çok sosyal medya platformunda değerlendirerek marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)