Sağlık Hizmetleri İletişimi

“Markanız işinize yapabileceğiniz en önemli yatırımdır.” Sağlık sektöründe markalaşma sürecinde olan firmanızın mevcut konumunu iyileştirmek veya size yepyeni bir marka değeri kazandırmak için yanınızdayız! Kriz yönetimi, içerik geliştirme, sosyal medya yönetimi, yerel ve ulusal medya yönetimi, marka konumlandırma, stratejik iletişim danışmanlığı gibi bir çok alanda ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

saglik iletisimi

Firmalarımızın medya planını oluşturmak, iletmek istedikleri mesajları medya organları ile paylaşmak, medya ve kurum arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlamak ve yepyeni projelerle sektörel bilinirliği arttırmak gibi hizmetler konusunda da sizlere destek veriyoruz. Olası bir kriz durumunu önceden tespit edip, önlem ve koruma mekanizmalarını kuruyor, çıkacak herhangi bir kriz durumunda ise markanıza yönelik zararları en aza indiriyoruz. Çünkü “sağlıklı” bir iletişim bunu gerektirir.

Zamanınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Bill Gates’in “İçerik Kraldır” sözünden hareketle, içeriğin, pazarlamadaki payının kaçınılmaz olduğu günümüz dünyasında, firmanızın ihtiyaçlarına yönelik, SEO uyumlu, özgün metinler oluşturuyor, sitenizin arama motorlarındaki varlığını güçlendiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Marka Konumlandırma

Faaliyetlerine yeni başlayacak olan pek çok markamızın global dünyada etkin bir güce sahip olabilmesi için marka konumlandırma çalışmalarıyla yanınızdayız! Bu durumu kısa bir tanımla “üzerinize giyeceğiniz kıyafetlere karar vermek” olarak tanımlayabiliriz; sizce de her kıyafet her yerde giyilmez, öyle değil mi? 🙂 İşte bu kilit noktada, alanında epey tecrübeli ekimizle kafa kafaya verip markanızın bakış açısına ve hedeflerine uygun bir strateji belirliyoruz. Bu kapsamda sağlık hizmetleri iletişim ajansı olarak oldukça iddialı olduğumuzu söylemekten çekinemeyeceğiz 🙂

Stratejik İletişim Danışmanlığı

Strateji önemlidir. Herhangi bir stratejiye sahip olmayan bir çok firmanın hedeflerine ulaşabilmesi için kat edeceği yol uzunluğu da bir hayli fazla. Belki rakiplerinizle benzer platformlarda yer alıyor olabilirsiniz ancak acaba burada yer almak için ne kadar süre çaba sarf ettiniz? 5 yıl? 12 ay? İyi bir stratejinin her zaman gideceğiniz yolu kısaltacağını unutmamalısınız. Biz de bu amaçla stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vererek firmanızın kendine özgü bir iletişim dili geliştirmesine yardımcı oluyoruz. Hedeflerinize ulaşma yolunu hızlandırarak stratejinizi doğru bir kurgu düzenine oturtuyoruz.

Kriz Yönetimi

Krizler sağlık alanında sık karşılaştığımız durumların başında geliyor. (Umarız ki siz karşılaşmasınız:) Krizler kadar krizleri iyi bir biçimde yönetebilmek de uzmanlık gerektiriyor. Hedef kitlenizin gözünde itibar kaybetmek, uzun süre kötü bir olayla anılmak, mevcut potansiyelinizi yitirmek elbette ki istemezsiniz diye düşünüyoruz. Bu gibi durumlar karşısında hızlı biçimde aksiyon alarak süreci nasıl yürütebileceğinize dair sizlere sağlık danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca olası kriz senaryoları hakkında da sizleri uyarmaktan çekinmiyoruz.

Yerel ve Ulusal Medya Yönetimi

Hem yerel hem de ulusal medyada firmanızın tanıtılmasını sağlamak, sizler için en uygun yayın araçlarını belirlemek, bu araçlar üzerinden bilinirliğinizi arttırmak da sağlık hizmetleri iletişimi amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden biri. Gerek sosyal medyada gerekse görüntülü yayın araçlarında hedef kitlenize ulaşabilmeniz adına birikimlerimizden yararlanıyor, gündemde kalabilmeniz için yenilikleri anbean takip ediyoruz. Firmanız veya şahsınız adına medyanın gücünü nasıl daha efektif bir biçimde kullanabiliriz, kapsamlı bir biçimde araştırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde tüm firmalarımız için olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Biz de bu ihtiyaçtan hareketle sağlık danışmanlığı yaptığımız bir çok kurumun ve kuruluşun sosyal medya programlarının yönetimini üstleniyoruz. Bu program dahilinde hazırladığımız içeriklerle dünyanın farklı kıtalarında ve bölgelerinde olan insanlara ulaşabilme ve hasta sayınızı pozitif yönde arttırabilme ayrıcalığını deneyimliyoruz. Sosyal medyanın her an yenilenen gelişmelerinden de haberdarız, merak etmeyin 🙂 Edindiğimiz haberleri profilinize yansıtmak ve siz ve takipçileriniz arasında etkili bir bağ kurmak da işimizin keyifli yanı 🙂

İçerik Geliştirme ve İçerik Yönetimi

Web siteniz için içerik geliştirme ve içerik yönetimi hizmetimizle sağlık turizmi ajansı olma yanımızın en kreatif yanlarından birini sizlerle buluşturuyoruz. Firmanıza özel SEO uyumlu ve özgün içeriklerimizle organik aramalarda da fark edilebilmenize yardımcı oluyor, mevcut içeriklerinizin ne şekilde geliştirilmesi gerektiğine karar veriyoruz. Bu bağlamda elbette ki kendimize özgü yazılımlardan ve sektörel bazlı deneyimlerimizden faydalanıyoruz. Hazırladığımız makaleler ve blog yazılarıyla firmanızın daima gündemde kalabilmesine de bir nevi aracılık etmiş oluyoruz 🙂

Teklif Alın

Alan Kodu (212,545)